5 października 2018

Serwis komputerowy Poznań

serwis komputerowy w Poznaniu

Naprawa komputerów w Poznaniu

Istniejemy od 1982 roku jako spółka prawa handlowego, której 100% udziałów należy do Polskiej Akademii Nauk. Od ponad 20 lat działamy na polskim rynku informatycznym jako profesjonalny serwis komputerowy. Obecnie zajmujemy się sprzedażą sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz serwisem komputerowym w zakresie wymiany części. Nasza oferta handlowa oparta jest na współpracy z największymi dystrybutorami i producentami na rynku IT. Pozwala to na zapewnienie naszym klientom towarów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach, a szybka i skuteczna naprawa komputerowa sprawia, że posiadamy ogromne grono stałych klientów, którzy nigdy się na nas nie zawiedli. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości pracownicy serwisu komputerowego chętnie udzielą cennych porad oraz pomogą w rozwiązaniu problemów związanych z występowaniem różnego rodzaju usterek. Ogromne doświadczenie fachowców oraz nowoczesne zaplecze techniczne umożliwiają błyskawiczną i skuteczną naprawę komputerów i drukarek.

Oferta serwisu komputerowego

Powierz naprawę sprzętu prawdziwym profesjonalistom i zyskaj 100% zadowolenia. Klientom z Poznania gwarantujemy najwyższą jakość napraw komputerowych, szybką realizację zleceń i konkurencyjne ceny. Staramy się, aby nasza oferta była jak najlepiej dostosowana do indywidualnych potrzeb – Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawach komputerowych – stale dbamy o podnoszenie kwalifikacji pracowników, a tym samym o wzrost jakości obsługi. W ramach świadczonych w Poznaniu usług oferujemy:

  • serwis drukarek,
  • serwis laptopów
  • serwis komputerów stacjonarnych.

Serwis i naprawa drukarek

Ponieważ posiadamy tytuł: Autoryzowany Punkt Serwisowy HP, zajmujemy się głównie serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym sprzętu tej właśnie firmy. Jeżeli chcą Państwo zlecić nam naprawę drukarki, prosimy o kontakt – posiadamy wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów związanych z działaniem drukarek i podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Nie warto stresować się z powodu zepsutego sprzętu – zleć nam naprawę drukarki w Poznaniu i ciesz się w pełni sprawnym urządzeniem – zapewniamy szybką, skuteczną naprawę i rzetelne porady dotyczące wszelkich kwestii związanych z serwisem drukarek.

Napisz do nas w sprawie serwisu komputerowego lub serwisu drukarek – zapraszamy!

e-mail : jacwol1@wp.pl
tel. 618 662 046
tel. 784 062 164